Červen 2012

Konopí

19. června 2012 v 8:57 Zajímavosti
S touto rostlinou mám nějakou tu zkušenost, nejsem pravidelný uživatel ale nemám problém si zakouřit. Baví mně to i ji pěstovat, nejvíc se mi na této rostlině líbí to že může růst skoro kde koliv za jakych koliv podmínek. Dá se využít od kořenu až po list a to jak na léčebné učely, tak se dá dělat olej který může pohánět auta, nebo se z ní dají dělat látky ze kterých je možno vyrobit oděvy.
Moje osboní zkušenost je taková. Vždy když jsem kouřil tak to bylo s kamarádama tahle rostlina mi tak strašně otvírá oči a pomáhá mi si uvědomovat tolik věcí. Uvedu příklad jak se u mně projevuje a jaký má na mně učinek, aby si lidi kteří s tímhle nemají zkušenosti mohli udělat nějaký obrázek. Když si zakouřím dostaví se stav který mi zostřuje mysl, dokažu se velice dobře koncentrovat když chci ale taky to může mi absolutně opačný učinek, tak jak se můžete velice koncentrovat tak snadno můžete upadnout do stavu stresu a mít schyzofrenie(to je taky důvod proč jsem vysadil pravidelné uživání). Další věc je ta že jsem byl mnohem víc senzibilní vycítil jsem co si ostatní myslí byl jsem schopný snáz zachytit jejich myšlenky (mám to opravdu ověřeno) dále jsem se dokázal naprosto soucítit vžít se do kůže ostatních lidí, když měl někdo problém cítil jsem jako by to byl můj problém, přišlo mi to že to cítím tak jako ten druhý. Dále se i mysl zrychlí, přemýšlím mnohem důkladněji a jsem také schopen snáz přijmat channeling nebo se napojit na akashnicke banky, ještě nevím co to přesně je může to taky být mé vyšší já nebo můj anděl. Každopádně když si položím otázku tak se dostaví velice rychle, jsem schopný vydedukovat odpověd nějakým vnitřním rozhovorem. Zažívám to už nějakou dobu ale pokaždé mně uchvátí to na co přijdu. A taky mou mysl podpořuje to že jsem většinou v lese na procházce se psem nebo jinde.
Další příklad je to že když hraju nějaký sport tak se dokážu tak koncentrovat že všechno jde minimálně jednou tak líp než jindy, prostě se soustředíte na okamžik tady a ted. Marihuana podporuje mysl, proto je zakázaná a ti kteří tahají za nitky to ví. I pěstovaní mně baví je to radost když vidíte jak roste.
Toto je můj osobní názor nikomu nic nevnucuju ani neříkám: "Kuřte jak prokople kamna", ale za zkoušku to si myslim stojí, ale to už je na každém z vás. :)

Kameny

19. června 2012 v 8:43 Zajímavosti
Nedávno sem se začal zajímat o kameny, polodrahokamy a orgonity a jejich učinky na tělo. Nestačil jsem se divit a hned jsem to chtěl vyzkoušet, od dětství trpím bolestmi čela (6. čakry, v oblasti 3tiho oka). Zjistil jsem že na to je dobrý ametyst a je taky dobrý k mim. tělním zážitkům (celkem usměvné když pomyslím na to že se snažím o AC) a taky je tento kamen určen k mému znamení Kozoroha. Neváhal jsem našel jsem si obchod s těmito zářiči ve měste kde bydlím a na druhý den jsem už měl velký ametist doma i se dvěma krystaly. V noci jsem si dal ametyst pod polštář a zhruba 5cm na každou stranu ty dva krystaly, jestli to mělo nějaký učinek nevím ale vedla mě intuice takže si troufam tvrdit že ano. Tu noc jsem měl neobyčejný zážitek viz. Sen ve snu. Nikomu nic nevnucuju ani neříkám že to musíte mít abyste něco zažili ale mně osobně se to osvědčilo a hned až to bude možné si jdu pro další kameny kvuli harmonizaci čaker, ametyst mimo jiné taky pomáhá při meditaci. Pokud se chcete setkat s mim. bytostmi tak musíte umět ovládat své čakry, mysl tzn. meditovat, a telepatii, oni se nesetkají jen tak s někým. Pokud jsou vaše vibrace špatné, nemáte harmonizované čakry není to pro ně přijemné.

Orgonity - další užasná věc na kterou jsem přišel jsou orgonity, je to směs kovů a krystalů zalitých v pryškyřici, doporučuji na toto téma si přeštěte tento blog http://orgonit.uvadi.cz/co-je-orgonit.php , já svůj sice ještě nemám ale v nejbližší době si jeden vyrobím nebo víc, a pak přidám vlastní zkušenosti. Takže zatím mám neutrální postoj vůči tomuto ale podle zkušeností ostatních by to mohlo být ku prospěchu. Jsem kozoroh, jsem skeptik ale jsem otevřen všem možnostem a teoriim abych je pak mohl sam promyslet nebo vyzkoušet.

Sen ve snu

15. června 2012 v 15:56 Sny
Sen si pamatuju od doby kdy jsem ležel v posteli nebyla to moje postel ale postel někoho jiného byla mi celkem malá, jen tak jsem ležel a zničeho nic když jsem ležel na boku tak jsem dostal paralízu nemohl jsem se hnout ani o píd a byl jsem strnulý od hlavy až k patě, zachvátil mně strach, nic méně jsem se pomalu strachu zbavil a nějakým způsobem jsem se z té paralízy dostal a spadnul jsem na zem, u rohu postele jsem viděl bytost kterou bych přirovnal k šeivákovi, ale mněl na sobě nějakou formu kombinézy, on se mým pádem nějak zaklínil a nemohl utéct a poznal jsem na něm že ho to vylekalo ( asi i to že jsem se dostal z paralízy ), na kolenou jsem ho prosil at se uklidní a po chvíli sme se oba uklidnili a on se ke mně přiblížil obejmul mně i já jeho a začli jsme brečet ( když jsi na to vzpomenu tak si pamatuju jediný pocit a to soucit a to dost silný ) potom ode mne odstoupil. Ale on si nějak změnil podobu na lidskou, byl to muž zhruba ve věku 35let, střední postavy, a já se ho zeptal jak se jmenuje a on mi odpovědel : Nathul. Ptal jsem se ho na planetu ze které pochází on mi název sice řekl ale já to nedokázal správně vyslovit, jen se usmál. Já jsem mu řekl: Určitě víš jaký je můj sen. ( proletět se v lodi a podívat se na jinou planetu ) vzal mně k oknu a držel, vyskočili jsme ven a skákali dlouhými skoky vždy počítal do 3, po několikáte takhle napočítal a pustil mně asi at skáču sám nebo letím, já jsem ale skočil a letěl jsem přímo na nějakou bytovku a dostal jsem strach že do ni narazím a v tom jsem se vzbudil v posteli na rohu moji postele seděla žena, poznal jsem to podle vlasů, když se otočila poznal jsem ve tváři že je to moje známá, něco mi řekla a potom jsem se probudil opět ale tentorkát do té pravé "reality".

šediváci

6. června 2012 v 12:19 Sny
Zdálo se mi ze jsem ve svým pokoji a citíl jsem že venku něco je, šel jsem pomalu k oknu a když jsem se podíval z okna nemohl jsem uvěřit vlastním očím jen pod oknem jich bylo nejmín tucet, kdyz jsem se podíval na druhou stranu zahrady tak jich tam bylo tak zhruba stejně ale jak mně viděli tak se rozprchli, první dojem mně fakt vystrašil... koho taky ne otazka je jestli to byl sen tak tím skončil, pokud to nebyl sen tak proč by jen pro mně posílali nejmín dvacet šedých, teda pokud šlo jen o mně ...

Sen ? Realita nebo Astrál ?

6. června 2012 v 12:13 Jiné
Dneska v noci jsem zazil neco, no nevim jestli to byl nebo nebyl sen ale myslim ze to sen nebyl, zacalo to ze jsem lezel v moji posteli, vsechno bylo takovy jiny, citil jsem takovou strasnou tihu na tele a z tezkosti jsem zvedl ruku abych se na ni podival a byla takova pruhledna ale videl jsem obrysy a takovy zvlastni nevim jak to popsat myslim ze jsem videl svoji astralni ruku(mam tuseni ze jsem ze snu presel do AC) ale najednou jsem v hlave uslysel nejakeho demona nebo i samotneho satana tu energii citil jsem ze je zla, a rikala nejaky mena nebo neco ja jsem se snazil zvednout ale bylo to jako bych mnel na sobe balvan slo to fakt tezko a kdyz jsem citil ze je ta zla energie predemnou tak jsem zvedl prostrednicek a chtel jsem ho poslat tam odkud prisel, nicmene jsem se zvedl jen tak do pulky tela nejakou dobu jsem s tim bojoval a chtel jsem se zvednout ale ani mne nenapadlo ze by to mohl byt astral... skoda