Říjen 2012

Upíři

31. října 2012 v 9:44 Sny
Sen se odehrával v době asi 1700 století, podle ulic, oděvů a dom. Šel jsem uličkou a držel jsem se za ruku asi s mojí holkou, ona se na mně usnála a na zubech jsem poznal že je to upír, šli jsme v nějaké skupince, asi taky upírů, z ničho nic k nám ze strany přiběhl nějaký muž a napadl nás,já se bránil, ze zadu ho napadl další muž který šel snáma ale ten první ho jednou ranou zabil, otočil se knám a šel po mně začal jsem utíkat měl jsem jasný cíl utíkal jsem k davovi domů, přišel jsem k nim a došlo mi proč jeho rodina byla silně křestanská, pak už jsem byl u něj v pokoji a uvidiěl jsem různý kameny a čekal jsem na něj, pokoj byl docela velký a měl tam dvě postele byla tam semnou i žena ale jsestli to byla ta která semnou šla nevím.
Sen se mi zdál ještě jednou, a ten se mi zdal tak trochu jinak, začínal stejně ale mezi tím jak nás napadl ten muž a jak jsem utíkal domů jsem viděl jak jsem zabil asi 7 vesničanů, byli to zvláštní jako by mně něco ovládalo a já nad sebou neměl kontrolu... těžko se to popisuje zvláštní sen.

Démon

27. října 2012 v 13:19 Démoni
Jeden indiansky šaman řekl: Máme v sobě dva vlky, jednoho dobrého a druhého špatného, je jen na vás kterého budeme krmit. Tak jako máme strážné anděly tak máme i svoje démony. Mám je v podvědomí od té doby co jsem začal komunikovat s anděly, přesněji s urielem. Když jsem se začal zajmat o magii a ezoteriku zabrousil jsem na nejrůznější blogy kde se lidé zajímali převážně o černou magii, z té mi ale běhal mráz po zádech, na nějakou dobu jsem toho nechal až do chívle kdy jsem si objednal knihu F. Bardona on byl inkarnací Hermese Trismegista neboli Imothepa, zakladatele Hermetismu, doporučuju dokument na YT dokument o škole Boha Hora, kde je hlavní velekněz zminovaný Imothep. Od tél doby jsem ušel kus cesty a zjistil jsem že jsem opravdu na začátku, je toho tolik kolik nevím. O andělech jsem psal v jiné rubrice, vím minimálně o dvou případech kdy mně navštívíly negativní entitiy ( a to nezminuju tu řadu zážitků z paralízou ). Jeden zážitek byl když jsem se procitnul uprostřed noci před mojí postelí stála vysoká bytost zahalená ve stínu, hlubokým hlasem na mně promlouval jazykem který jsem neznal vím že ve mně chtěl probudit strach, chtěl jsem si sednou ale bylo to jako bych na sobě měl obrovskou zátěž a musel jsem vyvinout opravdu velkou sílu a spoustu námahy abych se aspon trochu zvedl a když jsem se s obtížemi vztyčil ruku směrem k té bytosti všimnul jsem si že byla taková průhledná a měla jakoby takový ohnivě červenooranžový obal ( astrální ruka ) vstyčil jsem prostředníček a rázně jsem řekl démonovi: Padej tam odkud jsi přišel ty zmrde. Necítil jsem strach, ani jiný pocit vůči té bytosti napadá mě jen anglické slovíčko ressist a možná odpor, nic víc. Po tom ta bytost zmizela a já spal dál. Další zážitek mám takový neutrální, spal jsem a vedle mě jsem ucítil ženskou postavu, mohl jsem na ni šahat a dotýkat se jí jako by měla fyzické tělo, ale já si myslím že jsem používal své astrální ruce, díky tomu jsem nani mohl šahat, po chvíli se zvedla a seděla na kraji mojí postele a po chvíli zmizela.... možná to byla succuba nevím. Několikrát jsem tuto bytost volal at ke mně příjde ale jen v případě že má pozitivní záměr, od té doby jsem takovou bytost u sebe necítil. Snad jen tu malou kočko-lišku nebo co to bylo, ale to je něco jiného. Můj kamarád měl sen o mně ve kterém jsem já prý ležel v posteli a kolem mě se pohybovala nějaká negativní entita ze které cítil ženskou polaritu, řekl že ji nějakým způsobem ode mně dokázal dostat pryč....

Tím že existují andělé jsem si dokázal že existují i démoni. Mám i zkušenosti ze snů kde se objevují podobné bytosti které bych mohl přirovnat k démonům ale to už vypisovat nebudu všechno je už na blogu.
Džoserova pyramida, je to video o výše zmíneném veleknězi Imothepovi a jeho škole.


Výklad snů

27. října 2012 v 12:49
Díky tomu co jsem pochopil ze svých snů a ze zkušeností s AC plus to co jsem vyčetl knih jako např. od Monroa a Petersona, jsem si ucelil to jak nám mysl vykládá sny s pomocí našeho podvědomí. Osobně si myslím že nějaký univerzálni snář neexistuje protože každý má vlastní zásobu vzpomínek a zkušeností a u každého člověka může tentýž nebo podobný sen znamenat úplně něco jiného. Když se nám např. zdá o našich minulých životech nemusíme to ani vědet nebo tyto sny nemusí dávat vůbec smysl. Představme si že v minulém životě jste patřil k rase která byla jak technologicky tak spiritualne na jinaci urovni, ale my tady nemame zatim ani tušení o takovych technolgiich a věcech, ale naše mysl hledá v naší paměti a představivosti, to co se tomu nejvíce podobá a následně tomu dá takový tvar, proto některé sny vypadají nelogické a nedávají smysl, je třeba se nad tím hloub zamyslet a přemýšlet co by to mohlo znamenat. Ted se ke snům stavím jinak a snažím si je vykládat tak jak by to mohlo být. A pomalu skládám střípky toho kdo bych mohl být i když to není tak důležité víc mě zajimá to jaký ůkol tady mám vykonat.

Agent 000

27. října 2012 v 12:38 | Mahalik
Byl jsem soucasti nejakeho teamu nebo skupiny, byli jsme v nejakem opustenem skladist nebo necem, po necem jsme patrali jednu mistnost jsme prosli tam nic nebylo pak jsme sli do velky haly a najednou sme slyseli u jednoho kontejneru nebo co to bylo nejakej ramus a bylo zrejmy ze tam nekdo je, najendou po nas zacal necim strilet, lidi co byli semnou mi rekli ze je to jedaii(tozn. ze to byla nejaka bytost ktera mela zvlastni schopnosti, moje mysl mi to interpertovala jako jedaii) ukazai mi jak strilet bez zbrane nejakou iontovou energii z prstu, slo mi to ale jen chvili pak jsem jakoby nemel energii, ale porad jsem ho nevidel toho nepritele jen ramus, tak jsem vyskovcil na ten kontejner a podival jsem se za nej ale nic tam nebylo.... tak jsem skocil dolu a slyseli sme nejakou formu odpocitavani hned nam doslo ze je to bomba asi si to nastavil aby znicil sebe i to co jsme hledali, tak jsme se dali na utek, ja jsem bezel a videl jsem v jedny mistnosti dost nasrany auto asi nejakej mercedes chtel jsem ho vzit ale jeden clen teamu na me zarval at to necham byt ze to bere ten druhej, tak jsem naskocil do zadu jinyho auta ktery bylo venku a jeli sme v tom aute sme byli 4, a ten dalsi jel za nama v tom cernym medaku, rekli mi at preskocim za nim a prevezmu rizeni, za nama jely dalsi auta a palii po nas tak jsem chtel taky ale neslo mi to ptal jsem se jich spis jsem rval proc mi to kurva nejde proc nemuzu strilet a on mi rekl at si naberu energii z eteru...tak jsem to zkousel, vizualizoval jsem si jak nabiram energii ale pak uz jsi to nepamatuju jak to dopadlo

Invaze

27. října 2012 v 12:35 | Mahalik |  Sny
Pamatuju si to nekdy od doby kdy jsem videl ze nad nejakym mrakodrapem je divnej mrak a najednou se tam objevilo nejaky chapado a hned na to se tam v mraku objevila takova dira a sla videt spodni cast lodi ja byl asi u nejak kamery nebo neco protoze sem si to mohl priblizit nakonec se ukazala cela lod mela tri jakoby chapadla a nad tim mrakodrapem zacla rotovat jako vrtulnik, a zacla strilet do toho mrakodrapu. vim ze padaly trosky dolu, mozna ze i na mne asi jsem umrel, ale pak jsem byl ve studiu, tam se o tom bavili a najednou tam ti lidi byli na jejich strane a sli po nas/myslim ze to byli reptiliani kteri meli lidskou podobu), jeden redaktor nebo co to bylo mel nejakou zbran a par jich zabil a umoznil nam utect, byla tam semnou jeste nejaka zena... blik! a pak jsem plaval u brehu s nekolika lidma, vedl jsem je pred nama byla velka jachta a par malych lodi, museli sme plavat pri brehu a potichu protoze sem nejak nevedel jestli nejsou proti nam ale oni si nas vsimli a zacli na nas volat at jdem za nima ze nam pomuzou to je konec..

O invazi se mi nedavno zdal jeste jeden sen ale jedine co si vybavuju je ze to byl sen o invazi nic vic nevim... zvlastni.

Astrál

1. října 2012 v 21:00
Probudil jsem se tak zhruba v 6 ráno když si šel brácha do mýhoi pokoje pro ponozky pak jsem zase usnul, objevil jsem se dole v kuchyni a na sporaku jsem videl presne 7:25, sel jsem do obyvaku chtel jsem roznout ale neslo to, sel jsem k oknu a jakoby nad hlavou jsem videl modry zablesk kdyz jsem se chtel podivat nahoru nic jsem nevidel a najednou druhy a treti po tretim uz jsem mel paralizu a nemohl jsem se hybat a nevidel jsem na pravy oko pak jsem spadnul na zem ale vstanul jsem a predemnou byl holej vanocni strom to mi nejak neslo do hlavy ale ne kvuli tomu ze tam byl ale ze jsem ho trochu posunul a kdyz jsem sel do kuchyne tak byl v kuchyni ..